Kong: Kafatası Adası 2017 İndir

1
( Yüksek Kalite )

x-No.NET'te ilklerin adresi ..

Kong: Kafatası Adası 2017 İndir

Kong: Kafatası Adası 2017 HD İndir

kong-kafatası-adası-indir

Kong: Kafatası Adası İndir filmi 2017 yılında çıkmış  Jordan Vogt-Roberts yönetmenliğinde gösterime sunuşmuş filmlerden birisidir. Kong: Kafatası Adası filmi IMDB puanı ise 7.6

Kong: Kafatası Adası Filmi Konusu

Dünyada sadece keşfedilmemiş olan sadece TEK bir yer var. Orası: Kong: Kafatası Adası. Bu adaya bir takım asker ve bilim uzmanı gönderiliyor. Bu bölgeye gönderilmelerinin amacıysa; bilinmeyen bölgenin haritasının çıkarılması gerekmektedir.

Fakat bilmedikleri bazı şeyler var. Kong: Kafatası Adası bölgesinde ziyaretçileri bekleyen bir sürü tehlikeli yaratıklar bulunmaktadır. Ziyaretçilerin adaya adım attıklarında karşılaştıkları ilk sorun ise Kong yani Kafatası Adasının tek tanrısı!

Kong: Kafatası Adası Full İndir

Bu yaratıklar ve canlılar bölgeyi benimsemiş olduklarından bozulmasını istemedikleri için gelecek ziyaretçileriyle birtakım sorunlar yaşayacak. Yaşanacak olan sorunları çözebilecekler mi? Hadin hep beraber izleyelim ve görelim… İyi seyirler!

Bu filmi macera, aksiyon tarzı seven arkadaşlar kesinlikle izlemesi önerilir..! 

 

Rar Şifresi: www.x-no.net

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
355 indirme /
FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Kong: Kafatası Adası 2017 İndir

Kong: Kafatası Adası 2017 İndir Kong: Kafatası Adası 2017 HD İndir Kong: Kafatası Adası İndir filmi 2017 yılında çıkmış  Jordan Vogt-Roberts yönetmenliğinde gösterime sunuşmuş filmlerden birisidir. Kong: Kafatası Adası filmi IMDB puanı ise 7.6 Kong: Kafatası Adası Filmi Konusu Dünyada sadece keşfedilmemiş olan sadece TEK bir yer var. Orası: Kong: Kafatası Adası. Bu adaya bir takım asker ve […]

Tür: Aksiyon Filmleri indir, Animasyon Filmleri indir, IMDB +7 Filmleri İndir, Macera Filmleri indir, z

Etiketler: , , , ,

BENZER FILMLER
Hızlı ve Öfkeli 8 İndir
2.051 indirme / izlenme
Sağ Salim 2: Sil Baştan İndir
279 indirme / izlenme
Deadpool Full HD İndir
461 indirme / izlenme
3 İdiots Filmi İndir 1080p
267 indirme / izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?